W tym miejscu możesz mnie trochę lepiej poznać, ponieważ na to jakimi ludźmi jesteśmy  zawodowo wpływ ma również życie osobiste .

Człowiek jest istotą ukształtowaną przez doświadczenia życiowe, zdobytą wiedzę, spotkanych ludzi.

To wszystko spowodowało, że jestem w tym miejscu. Jestem copywriterem z pasją.

Podobno pisanie było mi sądzone.

Moje pisarskie zacięcie objawiło się naturalnie w momencie, kiedy dopiero uczyłam się pisać. Gotowało się we mnie jak lawa w kraterze wulkanu i czekało na dogodny moment erupcji.

W wieku siedmiu lat napisałam pierwsze wiersze i bajki, w późniejszym wieku eseje z ……..koncertów muzycznych.

Szczytem moich możliwości w tamtym czasie, który przerósł nawet moje oczekiwania, był egzamin wstępny na studia. Nie spodziewałam się takiej eksplozji kreatywności. Pojawił się temat i działałam automatycznie. Jak relacjonowali obserwatorzy - długopis chodził jak igła w maszynie do szycia.
W ten sposób zapisałam kilkanaście kartek A4 na temat „Roli dziecka w literaturze polskiego pozytywizmu”. Opisywałam życie polskich dzieci m.in na podstawie "Antka" Bolesława Prusa. Okazało się, że tekst napisany przeze mnie jest bardziej obszerny i treściwy niż sama nowela....Gdyby Prus wiedział jaką był dla mnie inspiracją.

Chcąc rozwijać talent pisarski ukończyłam studia humanistyczne z tytułem magistra na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W tamtym czasie ktoś doradził – z pisania nie wyżyjesz.

Potem życie potoczyło się szybko. Pracowałam dwadzieścia lat w korporacji finansowej, gdzie przez prawie piętnaście zajmowałam stanowiska menedżerskie. Wiedza i doświadczenie, które wtedy zdobyłam jest bezcenne.
W międzyczasie ukończyłam studia podyplomowe w Instytucie Psychologii UAM z psychologii w marketingu i zarządzaniu oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej z zarządzania jakością i przeprowadzania audytów TUV.

W pewnym momencie życia zawodowego, gdy osiągnęłam już wszystko co chciałam, przyszła refleksja.
Praca musi być pasją - inaczej nie ma sensu.

A Ty jaką masz pasję?

Moją pasją, poza pracą, jest jeździectwo .